Intencje nowennowe

Napisz nowy wpis do księgi

 
* pola obowiązkowe
Wysłana intencja pojawi się na stronie po zatwierdzeniu przez administratora strony.
CZCICIELKA 12 maja 2018
ŚWIĘTY MICHALE ARCHANIELE pogromco zła i zniewoleń błagam ratuj mego męża ,który pogrąża się w alkoholu pomóż mu się podnieść z tego strasznego zniewolenia błagam i ufam.
Koleżanka 12 maja 2018
Święty Michale Archaniele pomóż Magdalenie i Tomaszowi odnaleźć się w kryzysie małżeńskim. Niech długo już trwające rozstanie nie przekreśli złożonej przysięgi małżeńskiej. Niech odnajdą drogę do Pana i wspólnie zaczną walczyć o swoją Rodzinę. Niech zły odstąpi od nich! Daj im siłę do przezwyciężania złej mocy, którą są otoczeni. Niech narodzi się w nich na nowo wzajemna szczera miłość, która zaprowadziła ich przed Boże oblicze. Oddal od nich ludzi, którzy wspierają ich w decyzji o rozstaniu, niech odstąpią od nich i nie gaszą tlącej się w ich sercach miłości. Książę Zastępów Niebieskich obdarz mnie siłą potrzebną do pomocy tym dwojga!
Radek 6 maja 2018
BARDZO PROSZĘ O MODLITWĘ O URATOWANIE MOJEGO MAŁŻEŃSTWA Z MARZENĄ KTÓRE PO LUDZKU JUŻ UMARŁO. O UWOLNIENIE MOJEJ ŻONY ZE WSZELKICH ZNIEWOLEŃ W TYM DUCHA ZDRADY, NIENAWIŚCI I BRAKU WYBACZENIA. O PEŁNE NAWRÓCENIE MOJEJ ŻONY DO JEZUSA I DOPEŁNIENIE PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ. BŁAGAM O TO, PONIEWAŻ MOJE ŻYCIE ZAMIENIŁO SIĘ W PIEKŁO.
Małgorzata 15 kwietnia 2018
Proszę za moje córki, aby żyły według ewangelii i obronę ich przed wszelkimi pokusami i złem. O dobry wybór szkoły i studiów i ukończenie z dobrymi wynikami o dobrych mężów katolików, szczęśliwe rodziny i przyjaciół. Błogosławieństwo Boże dla całej rodziny, dary i owoce Ducha Świętego.
Małgorzata 8 kwietnia 2018
Proszę o modlitwę w intencji córek aby żyły według Ewangelii i obronę ich przed wszelkimi pokusami i złem. O dobry wybór szkoły, studiów. O dobrych mężów katolików, szczęśliwe rodziny i przyjaciół. Błogosławieństwo Boże dla całej rodziny, dary i owoce Ducha Świętego.
czcicielka 25 marca 2018
św. Michale Archaniele proszę cię o opatrzność nad moją rodziną i potrzebne łaski na całe życie na ziemi.
Ewa 26 lutego 2018
św. Michale Archaniele proszę cię o łaskę pracy normalnej, zdrowie i pomyślność w moim utrapieniu.
Matka 7 lutego 2018
Św. Michale Archaniele polecam twojej opiece całą moją rodzinę.
czcicielka 30 stycznia 2018
ŚWIĘTY MICHALE ARCHANIELE polecam ci moją córkę w stanie błogosławionym miej ją w swojej opiece, polecam jej męża i synka chroń od mrocznych zasadzek i złych mocy.
Ewelina 8 stycznia 2018
Św. Michale Archaniele proszę wyproś u Boga Ojca łaskę uzdrowienia dla Urszuli
Parafianka 3 stycznia 2018
Święty Michale Archaniele proszę o to, by parafianie bardziej dostrzegali własne niedoskonałości i popełniane błędy. Niech zaniechają obrażania i pomówienia bliźniego, kreowania nieprawdziwych historii dotyczących życia innych ludzi. Niech całe to zainteresowanie innymi przeniosą na własne zacisze domowe i tam zaczną dążyć do świętości swojej duszy. Porażki i upadki życiowe, problemy i kłopoty niech nie odchodzą​ w kat, a czas, który poświęcają na oszczerstwa i zniesławienia niech spożytkują poprawiając własną kondycję duchowa. W świątyni niech w skupieniu wielbią Boga, a nie szukają osób, które mogą krzywdzić słowem i myślą.
Łukasz 9 grudnia 2017
Święty Michale Archaniele serdecznie proszę Cię, aby sytuacja w pracy się dobrze układała oraz o wszelkie potrzebne łaski w nadchodzącym roku.
Ewelina 24 listopada 2017
O potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla Urszuli.
Ewelina 6 listopada 2017
O uzdrowienie Urszuli z ciężkiej choroby
Ewelina 17 października 2017
O szczęśliwą operację i zdrowie dla Urszuli.
Parafianka 7 października 2017
O jedność parafian, niech plotki nie przysłaniają Boga.
Ewa 3 lipca 2017
św. Michale Archaniele proszę cię o zdrowie i znalezienie pracy normalnej i pomyślność w pracy.
Tomasz 16 czerwca 2017
O zaniechanie plotkarskiego stylu mieszkańców Żurawicy, który godzi w dobre imię drugiego człowieka.
Parafianka 5 czerwca 2017
Święty Michale Archaniele proszę Cię o wstawiennictwo do Pana naszego Wszechmogącego, o Boże błogosławieństwo dla mnie z okazji urodzin, oraz o łaskę zdrowia. Broń mnie i moją rodzinę od wszelkich złych mocy.
Parafianka 28 maja 2017
Święty Michale Archaniele, dawco cierpliwości i szczęścia, broń nas od złych mocy szatana, uwolnij od wszelkich przeciwności i od wszelkiego grzechu.
Ewa 26 maja 2017
św. Michale Archaniele proszę cię o potrzebne łaski dla moich rodziców i zdrowie i długie życie na ziemi dla nich.
Jolanta 17 maja 2017
Proszę Cię Święty Michale Archaniele, za wszystkich chorych w naszych rodzinach. Niech każdy otrzyma łaskę powrotu do zdrowia. Święty Michale Archaniele wstawiaj się za nami i broń nas od wszelkich złych mocy oraz wspieraj w słabościach naszych.
czciczielka 2 maja 2017
Święty Michale Archaniele pokładam ufność w Tobie, dziękuję i polecam mego męża, dzieci i wnuki Twojej opiece wspieraj nas swoją opieką.
parafianka 1 maja 2017
Św. Michale Archaniele - dzielny w walce, razem z Matką Bożą jesteś moją Tarczą w nieustannej walce ze złem każdego dnia. Z ufnością oddaję Ci w obronę moich bliskich, którzy nie mają siły, odwagi i otwartego serca aby podjąć walkę ze złem. Niech będzie uwielbiony Krzyż Jezusowy, który otworzył nam Niebo i daje nadzieję, że zwycięstwo nad złem jest możliwe.
parafianka 27 kwietnia 2017
Dziękuje za wszystkie otrzymane dary proszę o zdrowie dla mojej rodziny i szczęśliwe zdanie egzaminu. Chroń nas od złego Michale Archaniele.
czciczielka 28 lutego 2017
ŚWIĘTY MICHALE ARCHANIELE pokładam ufność w Tobie, dopomóż godnie przeżyć WIELKI POST w mojej rodzinie.
czcicielka 9 lutego 2017
Święty Michale Archaniele - dzielny w walce, ośmielam się prosić o siły do przyjmowania nieżyczliwości od innych i ofiarowania im dobra. Nich Boże Serce błogosławi wszystkim, którzy sprawiają mi przykrość.
czciczielka 7 lutego 2017
ŚWIĘTY MICHALE ARCHANIELE dziękuję za Twoją opiekę ,chroń moich bliskich od zakusów szatana, wspieraj w słabościach, proszę o łaskę mądrości dla mojego męża.
Czcicielka 17 grudnia 2016
Święty Michale Archaniele dziękuję za wszelkie otrzymane łaski i wysłuchane prośby, oraz proszę o opiekę nad moją rodziną, chroń nas od wszelkich złych mocy!
krzys obuch 13 grudnia 2016
O zdrowie dla mojej babci dla Krzyśka Obucha i mamy i taty
CZCICIELKA 5 grudnia 2016
ŚWIĘTY MICHALE ARCHANIELE -dziękuję za Twoją opiekę, polecam moich najbliższych twojej opiece,męża,dzieci,wnuki ,Tate i mnie niegodną,bądź uwielbiony w naszej rodzinie.
czcicielka 7 listopada 2016
Św. Michale Archaniele - obrońco Dusz sprawiedliwych, proszę Cię, dopomóż naszym bliskim zmarłym przejść do Domu Naszego Ojca w Niebie.
czcicielka 7 listopada 2016
Św. Michale Archaniele - Aniele Pokoju, dziękuję za twoją nieustanną obronę przed złem, ośmielam się prosić o łaskę cierpliwości i łagodności dla moich bliskich. Niech będzie uwielbione Boże Serce w mojej rodzinie i w rodzinach naszej Parafii.
matka 5 listopada 2016
Święty Michale Archaniele dziękuję za opiekę nad moją rodzinę i proszę, byś nas nie opuszczał w trudnych chwilach, byśmy mogli zawsze zwrócić się do ciebie z prośbą o pomoc i obronę przed złem.
Kasia 16 października 2016
O znalezienie dobrego męża.
czcicielka 30 września 2016
ŚWIĘTY Michale ARCHANIELE dziękuję za opiekę, którą otaczasz nas słabych; powierzam moich najbliższych, mojego wnuka jego rodziców, męża i jego słabości miej nas w swojej opiece.
Aneta 16 września 2016
Proszę Cię z całego serca o dar potomstwa, o poczęcie i urodzenie upragnionego dziecka. O zdrowie dla mnie, mojego męża i naszych rodziców.
Jolanta 16 sierpnia 2016
Święty Michale Archaniele dziękuję za opiekę nad moją rodziną , udziel łaski zdrowia dla mojego syna , oraz chroń i broń nas od wszelkich złych mocy .
czcicielka 2 sierpnia 2016
Św. Michale Archaniele błagam wyzwól mego męża od nałogu papierosowego, w tobie wielka nadzieja w pokonaniu złego ducha.
czcicielka 2 sierpnia 2016
Święty Michale ARCHANIELE dziękuję i proszę opiekuj się moją rodziną polecam szczególnie córkę, proszę o szczęśliwe rozwiązanie.
Maria 28 lipca 2016
Św. Michale Archaniele pragnę Cię prosić abyś odgonił złego ducha od Zbyszka i żeby znowu powrócił na drogę wiary, nadziei i miłości. Pomóż mu żeby dobrze się wyspowiadał a miejsce złości i nienawiść zajął pokój i miłość zwłaszcza do rodziny.
Czcicielka 5 lipca 2016
Św. Michale Archaniele - zwiastunie Bożej chwały, z wdzięcznością zanoszę Ci podziękowanie za Twoją nieustaną pomoc i obecność przy mnie w czasie pracy na detoksie. Niech będzie uwielbione Boże Serce w każdej osobie potrzebującej pomocy.
czciciel 7 czerwca 2016
Święty Michale Archaniele, proszę wyproś u Boga Ojca łaskę bycia rodzicami dla mnie i mojej żony.
Parafianka 7 czerwca 2016
Św. Michale Archaniele - obrońco dusz sprawiedliwych, Twojemu wstawiennictwu polecam Osoby, które Pan postawił na mojej drodze. Ochraniaj je i broń przed wpływem szatana. Niech będzie uwielbione Boże Serce w każdym dobrym uczynku i we wszystkich Aniołach Stróżach.
czcicielka 7 czerwca 2016
św. Michale PATRONIE spraw trudnych. Polecam Ci mojego męża opiece, broń go od zakusów szatana jakim jest alkohol i papierosy - wyzwól go ze zgubnego nałogu.
czcicielka 30 maja 2016
Św. Michale Archaniele wielkie dzięki za opiekę nad moją rodziną. Polecam opiece małżeństwo córki w 5 rocznice ślubu i dzieciątko, które nosi pod sercem.
Parafianka 3 maja 2016
Św. Michale Archaniele, zwiastunie Bożej chwały - z wdzięcznością dziękuję za Twoją nieustanną obecność i pomoc w walce ze złem i pokusami. Niech będzie uwielbione Boże Serce w Królowej Aniołów i wszystkich Aniołach w Niebie.
parafianka 4 kwietnia 2016
Św. Michale Archaniele, Aniele pokoju - z ufnością ośmielam się prosić o zgodę w miejscu pracy. Proszę, aby osoby, z którymi pracuję okazywały sobie wzajemną życzliwość i wyrozumiałość. Dziękuję za opiekę i wsparcie w walce ze złem.
czcicielka 4 kwietnia 2016
ŚW.MICHALE ARCHANIELE dziękuję za twoją opiekę, proszę o zdrowie dla moich najbliższych i dla mnie, polecam córkę w stanie błogosławionym
Gosia 31 marca 2016
Św. Michale Archaniele proszę o nawrócenie dla męża, o opamiętanie się oraz o Twoją opiekę dla naszego dziecka.
czcicielka 1 marca 2016
WIELKIE DZIĘKI ŚW. MICHALE ARCHANIELE ZA TWOJĄ OPIEKĘ, NIEZŁOMNY POGROMCO SZATANA WSPIERAJ SWĄ SIŁĄ I MOCĄ MNIE I MOICH NAJBLIŻSZYCH WYZWÓL MĘŻA ZE ZGUBNYCH NAŁOGÓW
Czcicielka 29 lutego 2016
Św. Michale Archaniele - stróżu i patronie Kościoła, pod Twoją opiekę oddaję nasze wielkopostne rekolekcje. Umocnij Księdza rekolekcjonistę swoją duchową siłą. Otwórz serca zatwardziałe na wezwanie rekolekcyjnych dzwonów. Niech owoce rekolekcji staną się radością Serca Jezusowego i źródłem łask Bożego Miłosierdzia.
Czcicielka 29 lutego 2016
Św. Michale Archaniele - warownio ludu Bożego, z nadzieją ośmielam się prosić za Kapłanami i Wiernymi naszej parafii. Broń nas przed zasadzkami szatana. Wspomagaj w dobrym, abyśmy nawzajem sobie służyli i potrafili przebaczać. Dopomóż kształtować nasze serca na wzór Miłosiernego Serca Jezusa. Niech będzie uwielbione Boże Miłosierdzie w naszej Wspólnocie.
Parafianka 21 lutego 2016
Święty Michale Archaniele - dziękuję za opiekę nad moją rodziną , oraz proszę o łaskę zdrowia dla Krystyny , otocz ją opieką na czas choroby której doświadczyła .
Czcicielka 1 lutego 2016
Św. Michale Archaniele - całkowicie oddany swemu Stwórcy i Panu, z pokorą i nadzieją proszę - pomagaj mi w nieustannej walce ze złem, dodawaj siły i odwagi, abym każdego dnia mogła dobrem zwyciężać zło. Dziękuję za Twoją obecność przy mnie. Niech będzie uwielbione Boże Serce w zwycięstwach nad złem.
Czcicielka 1 lutego 2016
Św. Michale Archaniele - pogromco szatana, z ufnością ośmielam się prosić za tymi z naszych rodzin, którzy oddalili się od Kościoła i nie przystępują do sakramentów świętych. Uproś im łaskę nawrócenia i szczerą spowiedź, aby całym sercem przylgnęli do Bożego Miłosierdzia.
Parafianka 1 lutego 2016
Święty Michale Archaniele umocnij w wierze osobę, którą Ci polecam. Otocz ją opieką na czas choroby, której doświadczyła.
DANA-ANNA 31 stycznia 2016
JA niegodna czcicielka dziękuję za Twoją opiekę ŚW. MICHALE ARCHANIELE, proszę wspieraj mojego męża w walce z nałogami; od papierosów i alkoholu, Twoją pomocą i siłą słabości są do pokonania.
czcicielka 22 stycznia 2016
ŚWIĘTY MICHALE ARCHANIELE dziękuję za opiekę nad moją rodziną; polecam małą kruszynę, która się poczęła pod sercem córki.
Czcicielka 4 stycznia 2016
Św. Michale Archaniele - dzielny w walce, ośmielam się prosić za tymi, którzy zniewoleni są przez alkohol z naszej parafii i szpitala. Ratuj ich z mocy grzechu, nie daj im zginąć, porusz ich sumienia i dodawaj siły do wyzwolenia z nałogu. Umacniaj ich rodziny w walce ze złem.
Czcicielka 4 stycznia 2016
Św. Michale Archaniele - radości Aniołów, dziękuję za Twoją opiekę nad moją rodziną. Niech będzie uwielbiony Pan Bóg we wszystkich Aniołach w Niebie.
czcicielka 3 stycznia 2016
Święty Michale Archaniele dziękuję za opiekę w minionym roku, proszę miej w opiece moich najbliższych stój na straży mojej rodziny ,chroń przed zakusami złych duchów, męża wyzwól ze zgubnych nałogów.
matka 27 grudnia 2015
Św. Michale Archaniele, polecam twej opiece moich najbliższych, chroń ich przed zgubnymi nałogami i wpływami złych mocy.
Jolanta 20 grudnia 2015
Św. Michale Archaniele, broń mnie i moją rodzinę od wszelkich nieszczęść i chorób . Dziękuję Ci za wysłuchanie mojej prośby o szczęśliwą operację syna, oraz otaczaj nas opieką i ochraniaj od zakusów złego ducha i złych nałogów !
Parafianka 19 grudnia 2015
Dobry Boże , przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła, prosimy Cię o wiele łask dla członków grup parafialnych działających w parafii św Andrzeja Boboli!
Jacek 10 grudnia 2015
Święty Michale Archaniele proszę o opiekę dla ks. proboszcza Pawła i ks. Jarosława błogosław im w posłudze kapłańskiej.
DANa-anna 1 grudnia 2015
ŚWIĘTY MICHALE ARCHANIELE dzięki za TWOJĄ opiekę polecam moich najbliższych , broń od zakusów złego ducha i złych nałogów
CZCICIELKA 30 listopada 2015
ŚWIĘTY MICHALE ARCHANIELE DZIĘKUJĘ ZA OPIEKĘ NAD MOJĄ RODZINĄ PROSZĘ O POMOC O GODNE PRZEŻYCIE ADWENTU ,Z WIARĄ NADZIEJĄ I MIŁOŚCIĄ.
Czcicielka 30 listopada 2015
Św. Michale - Aniele pokoju, ratuj nasze rodziny, parafię, ojczyznę i świat przed mocami zła. Ześlij pokój, bądź naszą tarczą w trudnych chwilach. Umacniaj nas, abyśmy zawsze byli wierni Chrystusowi i nie lękali się dawać świadectwo wiary swoim życiem.
Czcicielka 30 listopada 2015
Św. Michale Archaniele - zwierzchniku nasz w Niebie, proszę Cię za osobami, z którymi pracuję. Otwórz ich serca na wzajemną pomoc i zrozumienie. Obdarz ich swoim pokojem, dodaj męstwa, aby potrafili sobie nawzajem przebaczać oraz świadomie walczyć ze złem.
Jolanta 29 listopada 2015
Święty Michale Archaniele dziękuję Ci za opiekę nad moją rodziną i za wszelkie otrzymane łaski , oraz proszę o szczęśliwą operację dla syna!
KRZYSZTOF 27 listopada 2015
ŚWIĘTY MICHALE ARCHANIELE PROSIMY CIĘ O SPOKOJNY PRZEBIEG CIĄŻY I SZCZĘŚLIWE NARODZENIE DZIECIĄTKA NASZEJ KOLEŻANKI
czcicielka 16 listopada 2015
Święty Michale Proszę Cię o łaskę wiary dla Roberta, by mógł poznać drogę do Pana Boga
żona 15 listopada 2015
Święty Michale Archaniele, dodaj mi wiary, nadziei, sił i cierpliwości.
Parafianka 15 listopada 2015
ŚWIĘTY MICHALE ARCHANIELE proszę o dar uzdrowienia małżeństwa mojej siostry
Damian 10 listopada 2015
Święty nasz patronie broń przed złem całą moją Rodzinę
czcicielka 7 listopada 2015
ŚWIĘTY MICHALE ARCHANIELE dopomagaj mojemu mężowi wyzbyć się nałogu papierosowego i alkoholowego wspieraj go swoją mocą i siłą
Parafianka 7 listopada 2015
Św. Michale Archaniele - Obrońco dusz naszych, z wielką ufnością i pokorą proszę Cię za moją Rodziną. Uproś nam u Boga potrzebne dary do walki ze swoimi słabościami, wycisz serca nasze, abyśmy w szumie współczesnego świata rozróżniali głos Boży i mogli świadomie walczyć z pokusami.
Parafianka 7 listopada 2015
Św. Michale Archaniele - Przewodniku nasz w modlitwie, za Twoim pośrednictwem składam Panu Bogu dziękczynienie za tych Ludzi, dzięki którym zapoczątkowane są wtorkowe nabożeństwa w naszej Wspólnocie parafialnej. Niech św. Michał Archanioł wszystkich strzeże i wyprasza potrzebne siły do walki ze złem.
Mariola 7 listopada 2015
Święty Michale Archaniele, broń mnie i całą rodzinę od złego. Dodawaj nam sił do pokonywania trudności codziennego życia. Wspieraj nas i otaczaj swoją opieką!
DANA-ANNA 7 listopada 2015
Święty Michale Archaniele, Ty wszystko możesz, broń mnie i moich najbliższych przed zakusami złych duchów, bądź strażnikiem mojej rodziny.
Renata 7 listopada 2015
Święty Michale, otaczaj opieką ks. Romana w jego niełatwej posłudze.
Jolanta 7 listopada 2015
Święty Michale Archaniele, pogromco złych duchów i szatana, broń mnie i moją rodzinę od złego szatana i innych złych duchów. Wspieraj nas i bądź nam obroną!
Józef 7 listopada 2015
Święty Michale Archaniele, wspomagaj mnie w walce.
Share on Facebook0
Udostępnij