Intencje nowennowe

Napisz nowy wpis do księgi

 
* pola obowiązkowe
Wysłana intencja pojawi się na stronie po zatwierdzeniu przez administratora strony.
Parafianka 7 czerwca 2016
Św. Michale Archaniele - obrońco dusz sprawiedliwych, Twojemu wstawiennictwu polecam Osoby, które Pan postawił na mojej drodze. Ochraniaj je i broń przed wpływem szatana. Niech będzie uwielbione Boże Serce w każdym dobrym uczynku i we wszystkich Aniołach Stróżach.
czcicielka 7 czerwca 2016
św. Michale PATRONIE spraw trudnych. Polecam Ci mojego męża opiece, broń go od zakusów szatana jakim jest alkohol i papierosy - wyzwól go ze zgubnego nałogu.
czcicielka 30 maja 2016
Św. Michale Archaniele wielkie dzięki za opiekę nad moją rodziną. Polecam opiece małżeństwo córki w 5 rocznice ślubu i dzieciątko, które nosi pod sercem.
Parafianka 3 maja 2016
Św. Michale Archaniele, zwiastunie Bożej chwały - z wdzięcznością dziękuję za Twoją nieustanną obecność i pomoc w walce ze złem i pokusami. Niech będzie uwielbione Boże Serce w Królowej Aniołów i wszystkich Aniołach w Niebie.
parafianka 4 kwietnia 2016
Św. Michale Archaniele, Aniele pokoju - z ufnością ośmielam się prosić o zgodę w miejscu pracy. Proszę, aby osoby, z którymi pracuję okazywały sobie wzajemną życzliwość i wyrozumiałość. Dziękuję za opiekę i wsparcie w walce ze złem.
czcicielka 4 kwietnia 2016
ŚW.MICHALE ARCHANIELE dziękuję za twoją opiekę, proszę o zdrowie dla moich najbliższych i dla mnie, polecam córkę w stanie błogosławionym
Gosia 31 marca 2016
Św. Michale Archaniele proszę o nawrócenie dla męża, o opamiętanie się oraz o Twoją opiekę dla naszego dziecka.
czcicielka 1 marca 2016
WIELKIE DZIĘKI ŚW. MICHALE ARCHANIELE ZA TWOJĄ OPIEKĘ, NIEZŁOMNY POGROMCO SZATANA WSPIERAJ SWĄ SIŁĄ I MOCĄ MNIE I MOICH NAJBLIŻSZYCH WYZWÓL MĘŻA ZE ZGUBNYCH NAŁOGÓW
Czcicielka 29 lutego 2016
Św. Michale Archaniele - stróżu i patronie Kościoła, pod Twoją opiekę oddaję nasze wielkopostne rekolekcje. Umocnij Księdza rekolekcjonistę swoją duchową siłą. Otwórz serca zatwardziałe na wezwanie rekolekcyjnych dzwonów. Niech owoce rekolekcji staną się radością Serca Jezusowego i źródłem łask Bożego Miłosierdzia.
Czcicielka 29 lutego 2016
Św. Michale Archaniele - warownio ludu Bożego, z nadzieją ośmielam się prosić za Kapłanami i Wiernymi naszej parafii. Broń nas przed zasadzkami szatana. Wspomagaj w dobrym, abyśmy nawzajem sobie służyli i potrafili przebaczać. Dopomóż kształtować nasze serca na wzór Miłosiernego Serca Jezusa. Niech będzie uwielbione Boże Miłosierdzie w naszej Wspólnocie.
Share on Facebook0
Udostępnij