Intencje nowennowe

Napisz nowy wpis do księgi

 
* pola obowiązkowe
Wysłana intencja pojawi się na stronie po zatwierdzeniu przez administratora strony.
CZCICIELKA 5 grudnia 2016
ŚWIĘTY MICHALE ARCHANIELE -dziękuję za Twoją opiekę, polecam moich najbliższych twojej opiece,męża,dzieci,wnuki ,Tate i mnie niegodną,bądź uwielbiony w naszej rodzinie.
czcicielka 7 listopada 2016
Św. Michale Archaniele - obrońco Dusz sprawiedliwych, proszę Cię, dopomóż naszym bliskim zmarłym przejść do Domu Naszego Ojca w Niebie.
czcicielka 7 listopada 2016
Św. Michale Archaniele - Aniele Pokoju, dziękuję za twoją nieustanną obronę przed złem, ośmielam się prosić o łaskę cierpliwości i łagodności dla moich bliskich. Niech będzie uwielbione Boże Serce w mojej rodzinie i w rodzinach naszej Parafii.
matka 5 listopada 2016
Święty Michale Archaniele dziękuję za opiekę nad moją rodzinę i proszę, byś nas nie opuszczał w trudnych chwilach, byśmy mogli zawsze zwrócić się do ciebie z prośbą o pomoc i obronę przed złem.
Kasia 16 października 2016
O znalezienie dobrego męża.
czcicielka 30 września 2016
ŚWIĘTY Michale ARCHANIELE dziękuję za opiekę, którą otaczasz nas słabych; powierzam moich najbliższych, mojego wnuka jego rodziców, męża i jego słabości miej nas w swojej opiece.
Aneta 16 września 2016
Proszę Cię z całego serca o dar potomstwa, o poczęcie i urodzenie upragnionego dziecka. O zdrowie dla mnie, mojego męża i naszych rodziców.
Jolanta 16 sierpnia 2016
Święty Michale Archaniele dziękuję za opiekę nad moją rodziną , udziel łaski zdrowia dla mojego syna , oraz chroń i broń nas od wszelkich złych mocy .
czcicielka 2 sierpnia 2016
Św. Michale Archaniele błagam wyzwól mego męża od nałogu papierosowego, w tobie wielka nadzieja w pokonaniu złego ducha.
czcicielka 2 sierpnia 2016
Święty Michale ARCHANIELE dziękuję i proszę opiekuj się moją rodziną polecam szczególnie córkę, proszę o szczęśliwe rozwiązanie.
Share on Facebook0
Udostępnij