Intencje nowennowe

Napisz nowy wpis do księgi

 
* pola obowiązkowe
Wysłana intencja pojawi się na stronie po zatwierdzeniu przez administratora strony.
Jolanta 16 sierpnia 2016
Święty Michale Archaniele dziękuję za opiekę nad moją rodziną , udziel łaski zdrowia dla mojego syna , oraz chroń i broń nas od wszelkich złych mocy .
czcicielka 2 sierpnia 2016
Św. Michale Archaniele błagam wyzwól mego męża od nałogu papierosowego, w tobie wielka nadzieja w pokonaniu złego ducha.
czcicielka 2 sierpnia 2016
Święty Michale ARCHANIELE dziękuję i proszę opiekuj się moją rodziną polecam szczególnie córkę, proszę o szczęśliwe rozwiązanie.
Maria 28 lipca 2016
Św. Michale Archaniele pragnę Cię prosić abyś odgonił złego ducha od Zbyszka i żeby znowu powrócił na drogę wiary, nadziei i miłości. Pomóż mu żeby dobrze się wyspowiadał a miejsce złości i nienawiść zajął pokój i miłość zwłaszcza do rodziny.
Czcicielka 5 lipca 2016
Św. Michale Archaniele - zwiastunie Bożej chwały, z wdzięcznością zanoszę Ci podziękowanie za Twoją nieustaną pomoc i obecność przy mnie w czasie pracy na detoksie. Niech będzie uwielbione Boże Serce w każdej osobie potrzebującej pomocy.
czciciel 7 czerwca 2016
Święty Michale Archaniele, proszę wyproś u Boga Ojca łaskę bycia rodzicami dla mnie i mojej żony.
Parafianka 7 czerwca 2016
Św. Michale Archaniele - obrońco dusz sprawiedliwych, Twojemu wstawiennictwu polecam Osoby, które Pan postawił na mojej drodze. Ochraniaj je i broń przed wpływem szatana. Niech będzie uwielbione Boże Serce w każdym dobrym uczynku i we wszystkich Aniołach Stróżach.
czcicielka 7 czerwca 2016
św. Michale PATRONIE spraw trudnych. Polecam Ci mojego męża opiece, broń go od zakusów szatana jakim jest alkohol i papierosy - wyzwól go ze zgubnego nałogu.
czcicielka 30 maja 2016
Św. Michale Archaniele wielkie dzięki za opiekę nad moją rodziną. Polecam opiece małżeństwo córki w 5 rocznice ślubu i dzieciątko, które nosi pod sercem.
Parafianka 3 maja 2016
Św. Michale Archaniele, zwiastunie Bożej chwały - z wdzięcznością dziękuję za Twoją nieustanną obecność i pomoc w walce ze złem i pokusami. Niech będzie uwielbione Boże Serce w Królowej Aniołów i wszystkich Aniołach w Niebie.
Share on Facebook0
Udostępnij