Intencje nowennowe

Napisz nowy wpis do księgi

 
* pola obowiązkowe
Wysłana intencja pojawi się na stronie po zatwierdzeniu przez administratora strony.
Tomasz 16 czerwca 2017
O zaniechanie plotkarskiego stylu mieszkańców Żurawicy, który godzi w dobre imię drugiego człowieka.
Parafianka 5 czerwca 2017
Święty Michale Archaniele proszę Cię o wstawiennictwo do Pana naszego Wszechmogącego, o Boże błogosławieństwo dla mnie z okazji urodzin, oraz o łaskę zdrowia. Broń mnie i moją rodzinę od wszelkich złych mocy.
Parafianka 28 maja 2017
Święty Michale Archaniele, dawco cierpliwości i szczęścia, broń nas od złych mocy szatana, uwolnij od wszelkich przeciwności i od wszelkiego grzechu.
Ewa 26 maja 2017
św. Michale Archaniele proszę cię o potrzebne łaski dla moich rodziców i zdrowie i długie życie na ziemi dla nich.
Jolanta 17 maja 2017
Proszę Cię Święty Michale Archaniele, za wszystkich chorych w naszych rodzinach. Niech każdy otrzyma łaskę powrotu do zdrowia. Święty Michale Archaniele wstawiaj się za nami i broń nas od wszelkich złych mocy oraz wspieraj w słabościach naszych.
czciczielka 2 maja 2017
Święty Michale Archaniele pokładam ufność w Tobie, dziękuję i polecam mego męża, dzieci i wnuki Twojej opiece wspieraj nas swoją opieką.
parafianka 1 maja 2017
Św. Michale Archaniele - dzielny w walce, razem z Matką Bożą jesteś moją Tarczą w nieustannej walce ze złem każdego dnia. Z ufnością oddaję Ci w obronę moich bliskich, którzy nie mają siły, odwagi i otwartego serca aby podjąć walkę ze złem. Niech będzie uwielbiony Krzyż Jezusowy, który otworzył nam Niebo i daje nadzieję, że zwycięstwo nad złem jest możliwe.
parafianka 27 kwietnia 2017
Dziękuje za wszystkie otrzymane dary proszę o zdrowie dla mojej rodziny i szczęśliwe zdanie egzaminu. Chroń nas od złego Michale Archaniele.
czciczielka 28 lutego 2017
ŚWIĘTY MICHALE ARCHANIELE pokładam ufność w Tobie, dopomóż godnie przeżyć WIELKI POST w mojej rodzinie.
czcicielka 9 lutego 2017
Święty Michale Archaniele - dzielny w walce, ośmielam się prosić o siły do przyjmowania nieżyczliwości od innych i ofiarowania im dobra. Nich Boże Serce błogosławi wszystkim, którzy sprawiają mi przykrość.
Share on Facebook0
Udostępnij