Intencje nowennowe

Napisz nowy wpis do księgi

 
* pola obowiązkowe
Wysłana intencja pojawi się na stronie po zatwierdzeniu przez administratora strony.
parafianka 1 maja 2017
Św. Michale Archaniele - dzielny w walce, razem z Matką Bożą jesteś moją Tarczą w nieustannej walce ze złem każdego dnia. Z ufnością oddaję Ci w obronę moich bliskich, którzy nie mają siły, odwagi i otwartego serca aby podjąć walkę ze złem. Niech będzie uwielbiony Krzyż Jezusowy, który otworzył nam Niebo i daje nadzieję, że zwycięstwo nad złem jest możliwe.
parafianka 27 kwietnia 2017
Dziękuje za wszystkie otrzymane dary proszę o zdrowie dla mojej rodziny i szczęśliwe zdanie egzaminu. Chroń nas od złego Michale Archaniele.
czciczielka 28 lutego 2017
ŚWIĘTY MICHALE ARCHANIELE pokładam ufność w Tobie, dopomóż godnie przeżyć WIELKI POST w mojej rodzinie.
czcicielka 9 lutego 2017
Święty Michale Archaniele - dzielny w walce, ośmielam się prosić o siły do przyjmowania nieżyczliwości od innych i ofiarowania im dobra. Nich Boże Serce błogosławi wszystkim, którzy sprawiają mi przykrość.
czciczielka 7 lutego 2017
ŚWIĘTY MICHALE ARCHANIELE dziękuję za Twoją opiekę ,chroń moich bliskich od zakusów szatana, wspieraj w słabościach, proszę o łaskę mądrości dla mojego męża.
Czcicielka 17 grudnia 2016
Święty Michale Archaniele dziękuję za wszelkie otrzymane łaski i wysłuchane prośby, oraz proszę o opiekę nad moją rodziną, chroń nas od wszelkich złych mocy!
krzys obuch 13 grudnia 2016
O zdrowie dla mojej babci dla Krzyśka Obucha i mamy i taty
CZCICIELKA 5 grudnia 2016
ŚWIĘTY MICHALE ARCHANIELE -dziękuję za Twoją opiekę, polecam moich najbliższych twojej opiece,męża,dzieci,wnuki ,Tate i mnie niegodną,bądź uwielbiony w naszej rodzinie.
czcicielka 7 listopada 2016
Św. Michale Archaniele - obrońco Dusz sprawiedliwych, proszę Cię, dopomóż naszym bliskim zmarłym przejść do Domu Naszego Ojca w Niebie.
czcicielka 7 listopada 2016
Św. Michale Archaniele - Aniele Pokoju, dziękuję za twoją nieustanną obronę przed złem, ośmielam się prosić o łaskę cierpliwości i łagodności dla moich bliskich. Niech będzie uwielbione Boże Serce w mojej rodzinie i w rodzinach naszej Parafii.
Share on Facebook0
Udostępnij