Intencje nowennowe

Napisz nowy wpis do księgi

 
* pola obowiązkowe
Wysłana intencja pojawi się na stronie po zatwierdzeniu przez administratora strony.
Ewa 8 listopada 2018
św. Michale Archaniele proszę cię o zdrowie i lepszą prace i zaliczenie egzaminu i pomyślność w utrapieniu.
Karolina 26 października 2018
Święty Michale Archaniele pomóż mi odbudować relację z Krzysztofem. Zniszcz zło, które pojawiło się w naszej relacji i jeśli jest to zgodne z Wolą Bożą pomóż nam założyć katolicką rodzinę.
CZCICIELKA 12 maja 2018
ŚWIĘTY MICHALE ARCHANIELE pogromco zła i zniewoleń błagam ratuj mego męża ,który pogrąża się w alkoholu pomóż mu się podnieść z tego strasznego zniewolenia błagam i ufam.
Koleżanka 12 maja 2018
Święty Michale Archaniele pomóż Magdalenie i Tomaszowi odnaleźć się w kryzysie małżeńskim. Niech długo już trwające rozstanie nie przekreśli złożonej przysięgi małżeńskiej. Niech odnajdą drogę do Pana i wspólnie zaczną walczyć o swoją Rodzinę. Niech zły odstąpi od nich! Daj im siłę do przezwyciężania złej mocy, którą są otoczeni. Niech narodzi się w nich na nowo wzajemna szczera miłość, która zaprowadziła ich przed Boże oblicze. Oddal od nich ludzi, którzy wspierają ich w decyzji o rozstaniu, niech odstąpią od nich i nie gaszą tlącej się w ich sercach miłości. Książę Zastępów Niebieskich obdarz mnie siłą potrzebną do pomocy tym dwojga!
Radek 6 maja 2018
BARDZO PROSZĘ O MODLITWĘ O URATOWANIE MOJEGO MAŁŻEŃSTWA Z MARZENĄ KTÓRE PO LUDZKU JUŻ UMARŁO. O UWOLNIENIE MOJEJ ŻONY ZE WSZELKICH ZNIEWOLEŃ W TYM DUCHA ZDRADY, NIENAWIŚCI I BRAKU WYBACZENIA. O PEŁNE NAWRÓCENIE MOJEJ ŻONY DO JEZUSA I DOPEŁNIENIE PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ. BŁAGAM O TO, PONIEWAŻ MOJE ŻYCIE ZAMIENIŁO SIĘ W PIEKŁO.
Małgorzata 15 kwietnia 2018
Proszę za moje córki, aby żyły według ewangelii i obronę ich przed wszelkimi pokusami i złem. O dobry wybór szkoły i studiów i ukończenie z dobrymi wynikami o dobrych mężów katolików, szczęśliwe rodziny i przyjaciół. Błogosławieństwo Boże dla całej rodziny, dary i owoce Ducha Świętego.
Małgorzata 8 kwietnia 2018
Proszę o modlitwę w intencji córek aby żyły według Ewangelii i obronę ich przed wszelkimi pokusami i złem. O dobry wybór szkoły, studiów. O dobrych mężów katolików, szczęśliwe rodziny i przyjaciół. Błogosławieństwo Boże dla całej rodziny, dary i owoce Ducha Świętego.
czcicielka 25 marca 2018
św. Michale Archaniele proszę cię o opatrzność nad moją rodziną i potrzebne łaski na całe życie na ziemi.
Ewa 26 lutego 2018
św. Michale Archaniele proszę cię o łaskę pracy normalnej, zdrowie i pomyślność w moim utrapieniu.
Matka 7 lutego 2018
Św. Michale Archaniele polecam twojej opiece całą moją rodzinę.
Share on Facebook0
Udostępnij