Intencje nowennowe

Napisz nowy wpis do księgi

 
* pola obowiązkowe
Wysłana intencja pojawi się na stronie po zatwierdzeniu przez administratora strony.
parafianka 4 kwietnia 2016
Św. Michale Archaniele, Aniele pokoju - z ufnością ośmielam się prosić o zgodę w miejscu pracy. Proszę, aby osoby, z którymi pracuję okazywały sobie wzajemną życzliwość i wyrozumiałość. Dziękuję za opiekę i wsparcie w walce ze złem.
czcicielka 4 kwietnia 2016
ŚW.MICHALE ARCHANIELE dziękuję za twoją opiekę, proszę o zdrowie dla moich najbliższych i dla mnie, polecam córkę w stanie błogosławionym
Gosia 31 marca 2016
Św. Michale Archaniele proszę o nawrócenie dla męża, o opamiętanie się oraz o Twoją opiekę dla naszego dziecka.
czcicielka 1 marca 2016
WIELKIE DZIĘKI ŚW. MICHALE ARCHANIELE ZA TWOJĄ OPIEKĘ, NIEZŁOMNY POGROMCO SZATANA WSPIERAJ SWĄ SIŁĄ I MOCĄ MNIE I MOICH NAJBLIŻSZYCH WYZWÓL MĘŻA ZE ZGUBNYCH NAŁOGÓW
Czcicielka 29 lutego 2016
Św. Michale Archaniele - stróżu i patronie Kościoła, pod Twoją opiekę oddaję nasze wielkopostne rekolekcje. Umocnij Księdza rekolekcjonistę swoją duchową siłą. Otwórz serca zatwardziałe na wezwanie rekolekcyjnych dzwonów. Niech owoce rekolekcji staną się radością Serca Jezusowego i źródłem łask Bożego Miłosierdzia.
Czcicielka 29 lutego 2016
Św. Michale Archaniele - warownio ludu Bożego, z nadzieją ośmielam się prosić za Kapłanami i Wiernymi naszej parafii. Broń nas przed zasadzkami szatana. Wspomagaj w dobrym, abyśmy nawzajem sobie służyli i potrafili przebaczać. Dopomóż kształtować nasze serca na wzór Miłosiernego Serca Jezusa. Niech będzie uwielbione Boże Miłosierdzie w naszej Wspólnocie.
Parafianka 21 lutego 2016
Święty Michale Archaniele - dziękuję za opiekę nad moją rodziną , oraz proszę o łaskę zdrowia dla Krystyny , otocz ją opieką na czas choroby której doświadczyła .
Czcicielka 1 lutego 2016
Św. Michale Archaniele - całkowicie oddany swemu Stwórcy i Panu, z pokorą i nadzieją proszę - pomagaj mi w nieustannej walce ze złem, dodawaj siły i odwagi, abym każdego dnia mogła dobrem zwyciężać zło. Dziękuję za Twoją obecność przy mnie. Niech będzie uwielbione Boże Serce w zwycięstwach nad złem.
Czcicielka 1 lutego 2016
Św. Michale Archaniele - pogromco szatana, z ufnością ośmielam się prosić za tymi z naszych rodzin, którzy oddalili się od Kościoła i nie przystępują do sakramentów świętych. Uproś im łaskę nawrócenia i szczerą spowiedź, aby całym sercem przylgnęli do Bożego Miłosierdzia.
Parafianka 1 lutego 2016
Święty Michale Archaniele umocnij w wierze osobę, którą Ci polecam. Otocz ją opieką na czas choroby, której doświadczyła.
Share on Facebook0
Udostępnij