Intencje nowennowe

Napisz nowy wpis do księgi

 
* pola obowiązkowe
Wysłana intencja pojawi się na stronie po zatwierdzeniu przez administratora strony.
Parafianka 1 lutego 2016
Święty Michale Archaniele umocnij w wierze osobę, którą Ci polecam. Otocz ją opieką na czas choroby, której doświadczyła.
DANA-ANNA 31 stycznia 2016
JA niegodna czcicielka dziękuję za Twoją opiekę ŚW. MICHALE ARCHANIELE, proszę wspieraj mojego męża w walce z nałogami; od papierosów i alkoholu, Twoją pomocą i siłą słabości są do pokonania.
czcicielka 22 stycznia 2016
ŚWIĘTY MICHALE ARCHANIELE dziękuję za opiekę nad moją rodziną; polecam małą kruszynę, która się poczęła pod sercem córki.
Czcicielka 4 stycznia 2016
Św. Michale Archaniele - dzielny w walce, ośmielam się prosić za tymi, którzy zniewoleni są przez alkohol z naszej parafii i szpitala. Ratuj ich z mocy grzechu, nie daj im zginąć, porusz ich sumienia i dodawaj siły do wyzwolenia z nałogu. Umacniaj ich rodziny w walce ze złem.
Czcicielka 4 stycznia 2016
Św. Michale Archaniele - radości Aniołów, dziękuję za Twoją opiekę nad moją rodziną. Niech będzie uwielbiony Pan Bóg we wszystkich Aniołach w Niebie.
czcicielka 3 stycznia 2016
Święty Michale Archaniele dziękuję za opiekę w minionym roku, proszę miej w opiece moich najbliższych stój na straży mojej rodziny ,chroń przed zakusami złych duchów, męża wyzwól ze zgubnych nałogów.
matka 27 grudnia 2015
Św. Michale Archaniele, polecam twej opiece moich najbliższych, chroń ich przed zgubnymi nałogami i wpływami złych mocy.
Jolanta 20 grudnia 2015
Św. Michale Archaniele, broń mnie i moją rodzinę od wszelkich nieszczęść i chorób . Dziękuję Ci za wysłuchanie mojej prośby o szczęśliwą operację syna, oraz otaczaj nas opieką i ochraniaj od zakusów złego ducha i złych nałogów !
Parafianka 19 grudnia 2015
Dobry Boże , przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła, prosimy Cię o wiele łask dla członków grup parafialnych działających w parafii św Andrzeja Boboli!
Jacek 10 grudnia 2015
Święty Michale Archaniele proszę o opiekę dla ks. proboszcza Pawła i ks. Jarosława błogosław im w posłudze kapłańskiej.
Share on Facebook0
Udostępnij