Intencje nowennowe

Napisz nowy wpis do księgi

 
* pola obowiązkowe
Wysłana intencja pojawi się na stronie po zatwierdzeniu przez administratora strony.
Parafianka 21 lutego 2016
Święty Michale Archaniele - dziękuję za opiekę nad moją rodziną , oraz proszę o łaskę zdrowia dla Krystyny , otocz ją opieką na czas choroby której doświadczyła .
Czcicielka 1 lutego 2016
Św. Michale Archaniele - całkowicie oddany swemu Stwórcy i Panu, z pokorą i nadzieją proszę - pomagaj mi w nieustannej walce ze złem, dodawaj siły i odwagi, abym każdego dnia mogła dobrem zwyciężać zło. Dziękuję za Twoją obecność przy mnie. Niech będzie uwielbione Boże Serce w zwycięstwach nad złem.
Czcicielka 1 lutego 2016
Św. Michale Archaniele - pogromco szatana, z ufnością ośmielam się prosić za tymi z naszych rodzin, którzy oddalili się od Kościoła i nie przystępują do sakramentów świętych. Uproś im łaskę nawrócenia i szczerą spowiedź, aby całym sercem przylgnęli do Bożego Miłosierdzia.
Parafianka 1 lutego 2016
Święty Michale Archaniele umocnij w wierze osobę, którą Ci polecam. Otocz ją opieką na czas choroby, której doświadczyła.
DANA-ANNA 31 stycznia 2016
JA niegodna czcicielka dziękuję za Twoją opiekę ŚW. MICHALE ARCHANIELE, proszę wspieraj mojego męża w walce z nałogami; od papierosów i alkoholu, Twoją pomocą i siłą słabości są do pokonania.
czcicielka 22 stycznia 2016
ŚWIĘTY MICHALE ARCHANIELE dziękuję za opiekę nad moją rodziną; polecam małą kruszynę, która się poczęła pod sercem córki.
Czcicielka 4 stycznia 2016
Św. Michale Archaniele - dzielny w walce, ośmielam się prosić za tymi, którzy zniewoleni są przez alkohol z naszej parafii i szpitala. Ratuj ich z mocy grzechu, nie daj im zginąć, porusz ich sumienia i dodawaj siły do wyzwolenia z nałogu. Umacniaj ich rodziny w walce ze złem.
Czcicielka 4 stycznia 2016
Św. Michale Archaniele - radości Aniołów, dziękuję za Twoją opiekę nad moją rodziną. Niech będzie uwielbiony Pan Bóg we wszystkich Aniołach w Niebie.
czcicielka 3 stycznia 2016
Święty Michale Archaniele dziękuję za opiekę w minionym roku, proszę miej w opiece moich najbliższych stój na straży mojej rodziny ,chroń przed zakusami złych duchów, męża wyzwól ze zgubnych nałogów.
matka 27 grudnia 2015
Św. Michale Archaniele, polecam twej opiece moich najbliższych, chroń ich przed zgubnymi nałogami i wpływami złych mocy.
Share on Facebook0
Udostępnij