Intencje nowennowe

Napisz nowy wpis do księgi

 
* pola obowiązkowe
Wysłana intencja pojawi się na stronie po zatwierdzeniu przez administratora strony.
Maria 28 lipca 2016
Św. Michale Archaniele pragnę Cię prosić abyś odgonił złego ducha od Zbyszka i żeby znowu powrócił na drogę wiary, nadziei i miłości. Pomóż mu żeby dobrze się wyspowiadał a miejsce złości i nienawiść zajął pokój i miłość zwłaszcza do rodziny.
Czcicielka 5 lipca 2016
Św. Michale Archaniele - zwiastunie Bożej chwały, z wdzięcznością zanoszę Ci podziękowanie za Twoją nieustaną pomoc i obecność przy mnie w czasie pracy na detoksie. Niech będzie uwielbione Boże Serce w każdej osobie potrzebującej pomocy.
czciciel 7 czerwca 2016
Święty Michale Archaniele, proszę wyproś u Boga Ojca łaskę bycia rodzicami dla mnie i mojej żony.
Parafianka 7 czerwca 2016
Św. Michale Archaniele - obrońco dusz sprawiedliwych, Twojemu wstawiennictwu polecam Osoby, które Pan postawił na mojej drodze. Ochraniaj je i broń przed wpływem szatana. Niech będzie uwielbione Boże Serce w każdym dobrym uczynku i we wszystkich Aniołach Stróżach.
czcicielka 7 czerwca 2016
św. Michale PATRONIE spraw trudnych. Polecam Ci mojego męża opiece, broń go od zakusów szatana jakim jest alkohol i papierosy - wyzwól go ze zgubnego nałogu.
czcicielka 30 maja 2016
Św. Michale Archaniele wielkie dzięki za opiekę nad moją rodziną. Polecam opiece małżeństwo córki w 5 rocznice ślubu i dzieciątko, które nosi pod sercem.
Parafianka 3 maja 2016
Św. Michale Archaniele, zwiastunie Bożej chwały - z wdzięcznością dziękuję za Twoją nieustanną obecność i pomoc w walce ze złem i pokusami. Niech będzie uwielbione Boże Serce w Królowej Aniołów i wszystkich Aniołach w Niebie.
parafianka 4 kwietnia 2016
Św. Michale Archaniele, Aniele pokoju - z ufnością ośmielam się prosić o zgodę w miejscu pracy. Proszę, aby osoby, z którymi pracuję okazywały sobie wzajemną życzliwość i wyrozumiałość. Dziękuję za opiekę i wsparcie w walce ze złem.
czcicielka 4 kwietnia 2016
ŚW.MICHALE ARCHANIELE dziękuję za twoją opiekę, proszę o zdrowie dla moich najbliższych i dla mnie, polecam córkę w stanie błogosławionym
Gosia 31 marca 2016
Św. Michale Archaniele proszę o nawrócenie dla męża, o opamiętanie się oraz o Twoją opiekę dla naszego dziecka.
Share on Facebook0
Udostępnij