Intencje nowennowe

Napisz nowy wpis do księgi

 
* pola obowiązkowe
Wysłana intencja pojawi się na stronie po zatwierdzeniu przez administratora strony.
Czcicielka 4 stycznia 2016
Św. Michale Archaniele - radości Aniołów, dziękuję za Twoją opiekę nad moją rodziną. Niech będzie uwielbiony Pan Bóg we wszystkich Aniołach w Niebie.
czcicielka 3 stycznia 2016
Święty Michale Archaniele dziękuję za opiekę w minionym roku, proszę miej w opiece moich najbliższych stój na straży mojej rodziny ,chroń przed zakusami złych duchów, męża wyzwól ze zgubnych nałogów.
matka 27 grudnia 2015
Św. Michale Archaniele, polecam twej opiece moich najbliższych, chroń ich przed zgubnymi nałogami i wpływami złych mocy.
Jolanta 20 grudnia 2015
Św. Michale Archaniele, broń mnie i moją rodzinę od wszelkich nieszczęść i chorób . Dziękuję Ci za wysłuchanie mojej prośby o szczęśliwą operację syna, oraz otaczaj nas opieką i ochraniaj od zakusów złego ducha i złych nałogów !
Parafianka 19 grudnia 2015
Dobry Boże , przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła, prosimy Cię o wiele łask dla członków grup parafialnych działających w parafii św Andrzeja Boboli!
Jacek 10 grudnia 2015
Święty Michale Archaniele proszę o opiekę dla ks. proboszcza Pawła i ks. Jarosława błogosław im w posłudze kapłańskiej.
DANa-anna 1 grudnia 2015
ŚWIĘTY MICHALE ARCHANIELE dzięki za TWOJĄ opiekę polecam moich najbliższych , broń od zakusów złego ducha i złych nałogów
CZCICIELKA 30 listopada 2015
ŚWIĘTY MICHALE ARCHANIELE DZIĘKUJĘ ZA OPIEKĘ NAD MOJĄ RODZINĄ PROSZĘ O POMOC O GODNE PRZEŻYCIE ADWENTU ,Z WIARĄ NADZIEJĄ I MIŁOŚCIĄ.
Czcicielka 30 listopada 2015
Św. Michale - Aniele pokoju, ratuj nasze rodziny, parafię, ojczyznę i świat przed mocami zła. Ześlij pokój, bądź naszą tarczą w trudnych chwilach. Umacniaj nas, abyśmy zawsze byli wierni Chrystusowi i nie lękali się dawać świadectwo wiary swoim życiem.
Czcicielka 30 listopada 2015
Św. Michale Archaniele - zwierzchniku nasz w Niebie, proszę Cię za osobami, z którymi pracuję. Otwórz ich serca na wzajemną pomoc i zrozumienie. Obdarz ich swoim pokojem, dodaj męstwa, aby potrafili sobie nawzajem przebaczać oraz świadomie walczyć ze złem.
Share on Facebook0
Udostępnij