Intencje nowennowe

Napisz nowy wpis do księgi

 
* pola obowiązkowe
Wysłana intencja pojawi się na stronie po zatwierdzeniu przez administratora strony.
żona 15 listopada 2015
Święty Michale Archaniele, dodaj mi wiary, nadziei, sił i cierpliwości.
Parafianka 15 listopada 2015
ŚWIĘTY MICHALE ARCHANIELE proszę o dar uzdrowienia małżeństwa mojej siostry
Damian 10 listopada 2015
Święty nasz patronie broń przed złem całą moją Rodzinę
czcicielka 7 listopada 2015
ŚWIĘTY MICHALE ARCHANIELE dopomagaj mojemu mężowi wyzbyć się nałogu papierosowego i alkoholowego wspieraj go swoją mocą i siłą
Parafianka 7 listopada 2015
Św. Michale Archaniele - Obrońco dusz naszych, z wielką ufnością i pokorą proszę Cię za moją Rodziną. Uproś nam u Boga potrzebne dary do walki ze swoimi słabościami, wycisz serca nasze, abyśmy w szumie współczesnego świata rozróżniali głos Boży i mogli świadomie walczyć z pokusami.
Parafianka 7 listopada 2015
Św. Michale Archaniele - Przewodniku nasz w modlitwie, za Twoim pośrednictwem składam Panu Bogu dziękczynienie za tych Ludzi, dzięki którym zapoczątkowane są wtorkowe nabożeństwa w naszej Wspólnocie parafialnej. Niech św. Michał Archanioł wszystkich strzeże i wyprasza potrzebne siły do walki ze złem.
Mariola 7 listopada 2015
Święty Michale Archaniele, broń mnie i całą rodzinę od złego. Dodawaj nam sił do pokonywania trudności codziennego życia. Wspieraj nas i otaczaj swoją opieką!
DANA-ANNA 7 listopada 2015
Święty Michale Archaniele, Ty wszystko możesz, broń mnie i moich najbliższych przed zakusami złych duchów, bądź strażnikiem mojej rodziny.
Renata 7 listopada 2015
Święty Michale, otaczaj opieką ks. Romana w jego niełatwej posłudze.
Jolanta 7 listopada 2015
Święty Michale Archaniele, pogromco złych duchów i szatana, broń mnie i moją rodzinę od złego szatana i innych złych duchów. Wspieraj nas i bądź nam obroną!
Share on Facebook0
Udostępnij