II NIEDZIELA ADWENTU – 08.XII.2019 r.

adwent.31. Dzisiaj II NIEDZIELA ADWENTU, po sumie zapowiadany koncert w wykonaniu: Martyna Glesman, Kacper Batycki, Krzysztof Polnik oraz dr Daniel Prajzner. Istnieje możliwość wsparcia artystów poprzez dar serca.
2. W dni powszednie zapraszamy na RORATY. Zaczynamy o godzinie 06.30. W okresie Adwentu nie ma Mszy św. popołudniowej w kościele. W kaplicy szpitalnej: we wtorki i czwartki o godz. 17.00.
3. P. kościelny kończąc roznoszenie opłatków, dziękuje za przyjęcie i życzliwość. P. organista będzie jeszcze je roznosił w najbliższą sobotę (14.XII) od godziny 09.00.
4. Akcja Katolicka, wzorem poprzednich lat, zwraca się z prośbą o wsparcie finansowe na zorganizowanie „śniadań adwentowych” dla dzieci uczestniczących w RORATACH. Dobrowolne ofiary na ten cel można składać przez cały Adwent do oznakowanych skarbonek w przedsionku kościoła. Bóg zapłać ofiarodawcom.
5. Dziękujemy za ofiary składane na tacę oraz wpłaty na ogrzewanie kościoła. Troskę o świątynię powierzamy mieszkańcom z ul. 3-go Maja nr domów 27-74 (sprzątanie w sobotę po roratach). Dzisiaj druga niedziela miesiąca grudnia. Za tydzień zbiórka do puszek na pomoc Kościołom na Wschodzie.
6. Zakończyliśmy procedurę wyborczą do Rady Duszpasterskiej. Oto jej skład:
*Drabik Piotr
*Jurijków Stanisław
*Kamiński Krzysztof
*Korczyński Rafał
*Kuzio Bernardeta
*Majka Dawid
*Malinowska Jolanta
*Organ Andrzej
*Paradowska Agata
*Sośnicki Józef
*Walczak Józef
*Wojdyło Anna
7. Wojewódzki Podkarpacki Szpital Psychiatryczny
im. prof. Eugeniusza Brzezickiego w Żurawicy zaprasza na KIERMASZ Świąteczny, który odbędzie się 15.XII.2019 roku (niedziela) po Mszy św. o godz. 08.00 oraz 11.00. Ozdoby choinkowe, stroiki, kartki świąteczne oraz wiele innych ozdób wykonanych przez Naszych Uzdolnionych Pacjentów.

INTERNETOWA…

tablica ogłoszeń

koncert.4