Niedziela Chrztu Pańskiego – 13.I.2019 rok

NChrztu.P.20191. Dzisiaj zakończenie okresu Narodzenia Pańskiego. Kolędy śpiewamy tradycyjnie do 2 lutego.
2. W środę (16.01-przez wstawiennictwo św. Andrzeja Boboli) modlitwa w intencji naszej Ojczyzny.

3. W piątek rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
4. W sobotę wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara. Pamiętajmy o modlitwie w intencji Archidiecezji.
5. Dziękujemy za ofiary składane na tacę oraz wpłaty na ogrzewanie kościoła. Dzisiaj druga niedziela miesiąca. Składkę z drugiej niedzieli przeznaczamy w tym roku na budowę organów. Serdeczne „Bóg zapłać” za  indywidualne wpłaty na ten cel. Troskę o świątynię powierzamy mieszkańcom z ul. W. Witosa nr 37-46 (sprzątanie w sobotę o godzinie 08.00).

Uroczystość Objawienia Pańskiego – 06.I.2019 rok

objawienie.20191. Dziś Uroczystość Objawienia Pańskiego, błogosławieństwo kredy i kadzidła (po sumie zmiana tajemnic różańcowych).
2. Za tydzień niedziela Chrztu Pańskiego, kończąca okres Bożego Narodzenia.
3. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską. Dziękujemy za wspólną modlitwę i życzliwość. Osoby, które z różnych względów nie mogły przyjąć kolędy w wyznaczonym czasie, mogą umówić się indywidualnie w tym tygodniu.
4. Dziękujemy za ofiary składane na tacę oraz wpłaty na ogrzewanie kościoła. Dzisiejsza składka przeznaczona jest po połowie na misje oraz na nasze seminarium. Za tydzień druga niedziela miesiąca. Przez najbliższe miesiące taca z drugiej niedzieli przeznaczona na budowę organów. Przy tej okazji dziękujemy, za pierwsze wpłaty indywidualne na ten cel. Troskę o świątynię powierzamy mieszkańcom z ul. W. Witosa nr 28-36 (sprzątanie w sobotę o godzinie 08.00).