5 NIEDZIELA WIELKANOCNA – 24 kwietnia 2016 r.

ogłoszenia parafialne

1. Dzisiaj, na prośbę Papieża Franciszka, organizowana jest w całej Europie zbiórka do puszek na pomoc humanitarną dla Ukrainy. Za tydzień po sumie zmiana tajemnic różańcowych.
2. Zapowiedzi przedślubne:
*Marcin Andrzej Żmudziński syn Józefa i Krystyny zam. w Pruchniku oraz Katarzyna Maria Bednarz córka Ryszarda i Małgorzaty zam. w Żurawicy (zap. I).
*Paweł Wojciech Zając syn Adama i Anny zam. w Orłach oraz Monika, Beata Kalinowska córka Tadeusza i Marioli zam. w Żurawicy (zap. II).
*Bartosz Paska syn Waldemara i Anny zam. w Przemyślu oraz Adrianna Iwona Borek córka Piotra i Elżbiety zam. w Żurawicy (zap. II).
3. Dziękujemy za ofiary składane na tacę. Troskę o świątynię powierzamy mieszkańcom z ulicy W. Witosa nr domów: od 67 do końca (sprzątanie w piątek po Mszy św.).
4. Spotkania dzieci przed I Komunią Świętą odbędą się w poniedziałek, wtorek i środę.
5. Za tydzień w niedzielę 1 maja  o godz. 08:00 i 11:00 zamiast kazania*żyć z mężem i nie zwariować, *strategia osaczonego.plakat.1.05
W trosce o dobro dzieci, pracował z młodzieżą w domu dziecka przez 2,5 roku. Od 14 lat mąż Kasi – kiedyś przeżywali duże problemy ze sobą, ale po wielu latach pracy nad małżeństwem, nadal są razem i dziś mają sześcioro dzieci. Dzielą się tym, co można zrobić, aby jutro było lepsze od dziś – i dla dzieci, i dla rodziców. Gdy ktoś pyta go, czym się zajmuje, odpowiada z uśmiechem: “Pomagam dzieciom mieć szczęśliwszych rodziców”.

 

4 NIEDZIELA WIELKANOCNA – 17 kwietnia 2016 r.

ogłoszenia parafialne

1. Dzisiejsza Niedziela Dobrego Pasterza to Światowy Dzień Modlitw o Powołania. O godz. 15.30 zapraszamy na montaż słowno-muzyczny z okazji 1050 Rocznicy Chrztu Polski.
2. W sobotę (23.IV) Uroczystość św. Wojciecha Patrona Polski.
3. Zapowiedzi przedślubne:
*Paweł Wojciech Zając syn Adama i Anny zam. w Orłach oraz Monika, Beata Kalinowska córka Tadeusza i Marioli zam. w Żurawicy (zap. I).
*Bartosz Paska syn Waldemara i Anny zam. w Przemyślu oraz Adrianna Iwona Borek córka Piotra i Elżbiety zam. w Żurawicy (zap. I).
*Maciej Fac syn Franciszka i Ryszardy zam. w Żurawicy oraz Agnieszka Zabłocka córka Macieja i Marii zam. w Żurawicy (zap. II).
4. Dziękujemy za ofiary składane na tacę. Troskę o świątynię powierzamy mieszkańcom z ulicy W. Witosa nr domów: 47-66 (sprzątanie w piątek po Mszy św.). Dzisiejsza składka przeznaczona jest na organizację Światowych Dni Młodzieży – Kraków 2016.