XX NIEDZIELA ZWYKŁA – 20 sierpień 2017 r.

ogłoszenia1. Przypominamy, że w miesiącu sierpniu Msze św. w poniedziałki, środy i piątki odprawiamy o godz. 07.00 w kaplicy szpitalnej natomiast we wtorki, czwartki i soboty o godz. 18.00 w kościele.
2. We czwartek święto św. Bartłomieja, a w sobotę Uroczystość NMP Częstochowskiej.
3. W nawiązaniu do apelu Przewodniczącego KEP oraz akcji prowadzonej przez Caritas, w niedzielę, 27 sierpnia br. w Archidiecezji Przemyskiej odbędzie się zbiórka do puszek na pomoc dla poszkodowanych w wyniku nawałnic, które przeszły w ostatnim czasie nad Polską. Burze i nawałnice, które przeszły 11 sierpnia 2017 r. nad Polską, okazały się tragiczne w skutkach: ofiary śmiertelne, wielu rannych, pozrywane dachy, zniszczone domostwa i budynki użyteczności publicznej, zerwane sieci energetyczne. Skala strat jest ogromna i trudna do oszacowania. Apelujemy o ofiarność i solidarność z Rodakami, którzy najbardziej ucierpieli w ostatnich wydarzeniach.
4. Dziękujemy za ofiary składane na tacę. Troskę o świątynię powierzamy mieszkańcom z ul. W. Witosa nr domów 47-66 (sprzątanie w piątek o godz. 18.30).

XIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 13.VIII.2017 r.

pobrany-plik
1.
Przypominamy, że w miesiącu sierpniu Msze św. w poniedziałki, środy i piątki odprawiamy o godz. 07.00 w kaplicy szpitalnej natomiast we wtorki, czwartki i soboty o godz. 18.00 w kościele.

2. We wtorek (15.VIII) Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Po każdej Mszy św. błogosławieństwo ziół i kwiatów oraz zbiórka do puszek na budowę kościoła w Ekwadorze – pomoc koordynowana przez Akcję Katolicką.
3. Dziękujemy za ofiary składane na tacę. Dzisiaj druga niedziela miesiąca, składka przeznaczona na potrzeby parafii. Troskę o świątynię powierzamy mieszkańcom z ul. W. Witosa nr domów 38a-46 (sprzątanie w piątek o godz. 18.30).