XII NIEDZIELA ZWYKŁA – 25 czerwiec 2017 r.

ogłoszenia
1.  Do końca czerwca przeżywamy peregrynację relikwii św. Andrzeja Boboli w rodzinach naszej parafii. Na czas wakacji relikwie powracają do kościoła, wznowienie od 01 września.
2. We czwartek Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. W tym dniu w całym Kościele zbieramy składkę, która jest przeznaczona na potrzeby Stolicy Apostolskiej.
3. Zapowiedzi przedślubne: sakramentalny związek małżeński mają zamiar zawrzeć – Paweł Józef Godzień syn Piotra i Stanisławy z d. Głowacz oraz Gabriela Szeliga córka Jerzego i Barbary z d. Baj (zap.II).
4. Rozpoczęły się wakacje. W czasie ich trwania Msze św. w poniedziałki, środy i piątki o godz. 07.00 w kaplicy szpitalnej natomiast we wtorki, czwartki i soboty o godz. 18.00 w kościele.
5. Za tydzień po sumie zmiana tajemnic różańcowych.
6. Dziękujemy za ofiary składane na tacę. Troskę o świątynię powierzamy mieszkańcom z ul. Pruchnickiej (sprzątanie w piątek po Mszy św.).

XI NIEDZIELA ZWYKŁA – 18 czerwiec 2017 r.

ogłoszenia

1. Trwa oktawa Bożego Ciała, zapraszamy do udziału w procesjach eucharystycznych, które rozpoczynamy 15 minut przed Mszą świętą Zakończenie oktawy w czwartek połączone z poświęceniem wianków oraz błogosławieństwem dzieci.
2. Przeżywamy peregrynację relikwii św. Andrzeja Boboli w rodzinach naszej parafii.
3. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Kończymy rok szkolny, Msza św. na jego zakończenie o godz. 07.30. W tym dniu nie obowiązuje post z racji uroczystości.
4. W sobotę Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
5. Zapowiedzi przedślubne:
*sakramentalny związek małżeński mają zamiar zawrzeć – Paweł Józef Godzień syn Piotra i Stanisławy z d. Głowacz oraz Gabriela Szeliga córka Jerzego i Barbary z d. Baj 
(zap. I).
6. Dziękujemy za ofiary składane na tacę. Troskę o świątynię powierzamy mieszkańcom z ul. Bażantowej (sprzątanie w czwartek po Mszy św.). Serdeczne Bóg zapłać dla wszystkich, którzy włączyli się w przygotowanie ołtarzy i uświetnienie tegorocznej Uroczystości Bożego Ciała.